Optymalizacja przedsiębiorstw

oFERTA

Optymalizacja przedsiębiorstw

Większość polskich firm trapią te same problemy. Brak przepływu informacji, organizacji firmy, wglądu w postępy pracowników, archiwizacja informacji, kontroli czasu pracownika. Tracąc czas na tych problemach przedsiębiorstwo traci realne pieniądze. 

Nie czekaj. Optymalizuj. Zarabiaj więcej.

Przedsiębiorstwo produkcyjne to zbiór procesów które możemy podzielić na:

  • Nabywanie zasobów
  • Przetwarzanie zasobów na produkty
  • Sprzedaż produktów

Problem zaczyna się w momencie jak przedsiębiorstwo ma zbyt na produkty, sprzedaż idzie znakomicie a produkcja niedomaga popytowi. Przez obsuwy w produkcji firma traci bezcenny czas i pieniądze. Reorganizacja zamówień, zadań produkcyjnych, niepewność produkcji można skutecznie wyeliminować!

Pomagamy firmom zorganizować strukturę, przenieść działania na platformę aplikacji mobilnej jak wersji na komputer. Oferujemy znakomitą cenę za wdrożenie systemu, który klient może dowolnie rozwijać za pomocą rozszerzeń. 

Jako partner Bitrix oferujemy skuteczny system do kontroli przedsiębiorstwa i współpracy między pracownikami. Każda firma funkcjonująca w Bitrix24 nie wyobraża sobie powrotu do klasycznego stylu prowadzenia przedsiębiorstwa. Twórz zadania, obserwuj działania pracowników, połącz wszystkie osoby w jeden system. Optymalizuj zakupy i automatyzuj planowanie produkcji. Zapraszamy do rzetelnej współpracy! Skontaktuj się z nami.