Branże

Branże w których działamy

Szeroki zakres działań

Axis More zagwarantuje Ci wielopłaszczyznową, kompleksową usługę, a doświadczenie i wiedza praktyczna pozwolą doradzić nawet w najtrudniejszych tematach.

Branża elektroniczna

Tworzenie urządzeń zgodnie z wymaganiami klienta, aplikacja urządzeń w istniejące systemy. Badania urządzeń konkurencji, inżynieria wsteczna rozwiązań. Dostosowanie technologii pod konkretne zastosowanie w przedsiębiorstwie.

Automatyka i robotyka

Skomplikowane procesy produkcyjne wymagają skutecznych rozwiązań automatyki. Tam gdzie liczy się prędkość robotyka jest niezbędna by sprostać wymaganiom procesów wytwórczych. Branże o specjalistycznych działalnościach nie są w stanie kupić gotowych rozwiązań na rynku lub wybory te powiązane są z wielkimi kompromisami co do funkcjonalności. Budujemy maszyny od podstaw lub na podstawie modyfikacji istniejącego rozwiązania. Rozwiązania dostosowane do parku maszynowego klienta. Napisz do nas, spotkajmy się by omówić Twoje potrzeby!

Branża farmaceutyczna

Aplikacje laserowe do procesów produkcyjnych. Znakowanie tabletek i kapsułek, cięcie blistrów, znakowanie blistrów, znakowanie opakowań. Systemy znakowania w locie marking on fly umożliwiające znakowanie produktów na poruszającej się taśmie produkcyjnej. Nasze aplikacje laserowe wykorzystują właściwe długości fal laserów do specyfiki oczekiwanego procesu. Technologia laserów nanosekundowych umożliwia kontrastowe znakowanie powłok organicznych, polimerów, aluminium i papieru. Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy w Twoim rozwoju.

Branża medyczna

Doświadczenie w konstruowaniu wyrobów i urządzeń, doboru materiałów oraz technologii produkcji. Dostosowanie obecnych maszyn do nowych procesów, budowa lub doradztwo w zakupie nowych maszyn. Wyroby i urządzenia medyczne zgodne z ISO 13:485, pomoc w opracowaniu dokumentacji do walidacji wyrobów medycznych. Udoskonalanie wyrobów na podstawie badań, dobór materiałów zmniejszających zużycie lub poprawiających właściwości zespołów elementów. Inżynieria wsteczna produktów konkurencji. Doświadczenie w stomatologii, chirurgii w tym endoskopowej, ortopedii, radiowizjografii, medycynie estetycznej. Napisz do nas jak możemy pomóc! Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania!

Inżynieria fotoniczna

Lasery są naszą pasją i wsparciem dla wielu procesów prototypowania i produkcji. Spośród ogółu firm laserowych trudno jest znaleźć rzetelną pomoc dotyczącą doboru laserów i optyki. Doświadczenie z laserami diodowymi, diodowymi ze sprzężeniem z światłowodem, lasery włóknowe fiber, włóknowe nanosekundowe, lasery gazowe, lasery krystaliczne pompowane, lasery krystaliczne z generacją harmonicznych długości fal. Inżynieria materiałowa wspomaga projektowanie procesów technologicznych i decyduje o końcowym efekcie aplikacji laserowej. Mamy dostęp do laboratorium laserowego w którym rozwijamy produkty dla klientów. Możesz liczyć na naszą pomoc!

Branża produkcyjna – prototypowanie i produkcja

Potrzebujesz rzetelnego podwykonawcę swoich produktów? Twój zespół nie jest w stanie wytworzyć produktu? Twoi konstruktorzy są nieskuteczni? Z chęcią pomożemy uratować Twoje projekty byś zdążył w terminie zrealizować oczekiwane założenia. Działamy szybko i skutecznie! Nasz zgrany zespół konstruktorów i specjalistów zewnętrznych opracuje skuteczne rozwiązania. Doświadczenie w ekstremalnych projektach, współpracujemy z dużymi firmami jak i małymi przedsiębiorstwami oraz instytucjami.

Optymalizacja produkcji

Większość polskich firm trapią te same problemy. Brak przepływu informacji, organizacji firmy, wglądu w postępy pracowników, archiwizacja informacji, kontroli czasu pracownika. Tracąc czas na tych problemach przedsiębiorstwo traci realne pieniądze. Pomagamy firmom zorganizować strukturę, przenieść działania na platformę aplikacji mobilnej jak wersji na komputer. Oferujemy znakomitą cenę za wdrożenie systemu, który klient może dowolnie rozwijać za pomocą rozszerzeń. Jako partner Bitrix oferujemy skuteczny system do kontroli przedsiębiorstwa i współpracy między pracownikami. Każda firma funkcjonująca w Bitrix24 nie wyobraża sobie powrotu do klasycznego stylu prowadzenia przedsiębiorstwa. Twórz zadania, obserwuj działania pracowników, połącz wszystkie osoby w jeden system. Optymalizuj zakupy i automatyzuj planowanie produkcji. Zapraszamy do rzetelnej współpracy! Skontaktuj się z nami.

Mikroobróbka laserowa Micromachining laserowy

Axis More posiada innowacyjne centrum do mikroobróbki laserowej. Własnoręcznie opracowaliśmy te urządzenie, centrum obróbcze pomaga nam w wielu działaniach produkcyjnych na co dzień. Te skuteczne urządzenie możesz zamówić do swojej firmy! Poznaj możliwości naszej maszyny! Zamów usługę by skorzystać z możliwości precyzyjnej obróbki materiałów

Urządzenie potrafi :

  • Znakować
  • grawerować wgłębnie
  • ciąć
  • spawać
  • modyfikować powłoki zewnętrzne materiałów
  • oczyszczać powłoki szerokiej gamy materiałów.

O Nas

Biuro konstrukcyjno – produkcyjne Axis More.

Realizujemy projekty w szerokim zakresie technologii: elektronicznej, mechatronicznej, automatyce i robotyce, inżynierii fotonicznej w tym micromachining laserowy oraz pomiary, inżynierii biomedycznej i wyrobów medycznych.

Doświadczenie poparte wiedzą

Stosowane przez nas technologie są najnowsze dostępne na świecie. Stosujemy sprawdzone rozwiązania oparte na praktyce i doświadczeniu

Skuteczne indywidualne rozwiązania

Axis More zagwarantuje Ci wielopłaszczyznową, kompleksową usługę, a doświadczenie i wiedza praktyczna pozwolą doradzić nawet w najtrudniejszych tematach.

Kompleksowa pomoc i wsparcie

Wybierając usługi lub rozwiązania od Axis More, stawiasz na wydajność, precyzję i profesjonalizm.

Rozwiń Swój Potencjał

Podkręć na maxa swoją produkcję - osiągaj więcej i szybciej. Poszerz wachlarz swoich możliwości przy użyciu najnowocześniejszej technologii

Axis More zagwarantuje Ci wielopłaszczyznową, kompleksową usługę, a doświadczenie i wiedza praktyczna pozwolą doradzić nawet w najtrudniejszych tematach.