Nasz oferta

oFERTA

Technologia dostępna dla Ciebie

Bardzo często po wielu latach rozwoju firmy następuje zastój technologiczny, produkowane kiedyś produkt za produktem było łatwe i szybkie a teraz stało się to zmorą. Przyczyną często jest zamknięcie myślenia do granic możliwości firmy, problemy personalne i ograniczenie w wyposażeniu. 

Przełam te bariery i skorzystaj z usług Axis More! 

Wykonujemy audyty w firmach w których zwracamy uwagę na wydajność produkcji, procesów technologicznych i wyszukujemy wąskich gardeł oraz opracowujemy rozwiązania optymalizujące procesy. W skutek zmian możesz produkować szybciej a wszyscy wiemy że czas to pieniądz.

Masz pomysł na produkt, chciałbyś zrealizować swój pomysł lecz sprawy techniczne są Tobie obce?

Zobacz jak to działa

Stworzymy dla Ciebie prototyp dostosowany do Twojej wizji

Po seriach testów otrzymujesz Końcowy produkt dostosowany do produkcji seryjnej. Taki produkt stworzony jest z komponentów dostępnych na rynku przemyślany pod kątem logistyczno-finansowym dla opłacalności i bezpieczeństwa produkcji

Wybierasz czy chcesz samodzielnie produkować swoje urządzenie czy wolisz mieć to z głowy i podpisać indywidualny kontrakt na produkcję produktu z zaufaniem poufności

Tworzymy technologię produkcji produktu seryjnego, polega to na budowie i dostosowania odpowiednich maszyn do produkcji seryjnej oraz określenia parametrów poszczególnych procesów

Następuje produkcja wymarzonego przez Ciebie produktu w dowolnych ilościach, możesz zająć się realizacją swoich marzeń

Możemy transferować technologię wykonania do Twojej firmy lub produkować dla Ciebie indywidualny produkt i dostarczać go do Twoich hurtowni. Wszystkie urządzenia wytworzone w Axis More podlegają podwójnej kontroli jakości, mamy również własny serwis przez co jesteśmy kompleksową jednostką wykonawczą.

Twój zespół badawczy nie przynosi wyników? Przenieś badania do Axis More.

Opracujemy Ci nowy produkt, proces, przeprowadzimy badania RND. Transfer technologii jest tańszy niż utrzymanie działu badawczego w firmie. Skontaktuj się z nami, szerzej omówimy szczegóły współpracy.

Doświadczenie w wielu branżach jest dla nas podstawą do działania. Mnogość technologii które oferujemy poparte jest latami współpracy z partnerami biznesowymi sektorów produkcji, medycyny, farmaceutycznej, elektronicznej, motoryzacyjnej oraz obróbki laserowej. 

Dzięki własnym rozwiązaniom i znakomitemu wyposażeniu badawczemu możemy oferować usługi niedostępne u konkurencji. Współpracujemy ze specjalistami z różnych branż co pozwala na skuteczne przekuwanie idei w końcowy produkt lub proces technologiczny.