Doradztwo technologiczne

oFERTA

Technologia dostępna dla Ciebie

Bardzo często po wielu latach rozwoju firmy następuje zastój technologiczny, produkowane kiedyś produkt za produktem było łatwe i szybkie a teraz stało się to zmorą. Przyczyną często jest zamknięcie myślenia do granic możliwości firmy, problemy personalne i ograniczenie w wyposażeniu. 

Przełam te bariery i skorzystaj z usług Axis More! 

Wykonujemy audyty w firmach w których zwracamy uwagę na wydajność produkcji, procesów technologicznych i wyszukujemy wąskich gardeł oraz opracowujemy rozwiązania optymalizujące procesy. W skutek zmian możesz produkować szybciej a wszyscy wiemy że czas to pieniądz.

Potrzebujesz nietypowego rozwiązania? Nie jesteś pewny jakiego materiału użyć? 

Nasze doświadczenie w inżynierii odwrotnej pozwoli opracować dla Ciebie materiał do nietypowych zadań. Nasze nieszablonowe podejście i pomysłowość nie zna granic a opracowane rozwiązania badamy w naszym własnym laboratorium.

 

Zakupy dotacyjne i dobór maszyn do parku produkcyjnego

Posiadasz środki na zakup nowej maszyny lub maszyn? Nie jesteś pewny co wybrać, gubisz się w parametrach i możliwościach? Nie daj się zwieść sprzedawcom i doradcom bez doświadczenia w praktyce produkcyjnej. Wybierzemy maszynę na miarę założonego budżetu, możemy też dostosować seryjną maszynę do nowych autorskich funkcji. Organizujemy i optymalizujemy parki maszynowe. Skorzystaj z naszych usług i bądź pewny wyboru!

Skontaktuj się z nami